Zemědělské družstvo Čížová — platy, recenze a volná místa | Flekni

Zemědělské družstvo Čížová

IČO: 00112283

Aktuální nabídky práce

Čížová od 28000 Kč až 35000 Kč
Čížová od 30000 Kč až 35000 Kč

Jaké profese Zemědělské družstvo Čížová hledá

Kde Zemědělské družstvo Čížová nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Čížová · 2
Sídlo firmy: č.p. 85, 39831 Čížová

Benefity, které firma nabízí

Podnikové stravování · 2×

Časté otázky

Kolik má Zemědělské družstvo Čížová volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: odborní účetní všeobecní, chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Kde firma Zemědělské družstvo Čížová sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 85, 39831 Čížová, IČO 00112283.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Družstvo
IČO
00112283
DIČ
CZ00112283 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
10. 1. 1977 (49 let na trhu)
Sídlo
č.p. 85, 39831 Čížová
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaVýroba strojů a zařízeníOpravy a instalace strojůProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchodPozemní doprava
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení