Přeskočit na obsah
Místo výkonu práce
Karlovy Vary
Směny
Dvousměnný provoz
Pracovní vztah
Pracovní poměr - plný úvazek
Hodin týdně
38
Volných míst
3
Zveřejněno

Popis pozice

- pracovní doba je ranní od 5 - 15,30 hod. PO - PÁ a odpolední od 11 - 19,30 hod. PO - ČT
- pracovní náplň - pomocné práce v kuchyni, úklid, mytí nádobí

Výhody:
25 dní dovolené, příspěvek FKSP, zaměstnanecké stravování, odměny

V případě zájmu kontaktovat:
- osobně na adrese: Lidická 38, Karlovy Vary
- e-mailem
- telefonicky od 8:00 do 15:00

Jak probíhá výběr

  1. Odpovíte

    Vyplníte krátký formulář níže — se životopisem i bez něj.

  2. Zkontrolujeme ji

    Přihlášku zkontrolujeme a předáme zaměstnavateli.

  3. Zaměstnavatel se ozve

    Pokud ho zaujmete, ozve se vám.

Mzdový přehled

Nástupní mzda v této nabídce

22 400 Kč o 5 % pod průměrem oboru

Průměrná nabízená mzda pro tuto profesi je 23 679 Kč (medián 22 400 Kč) — spočítáno z aktuálních nabídek na Flekni, ne z dotazníků.

Z hrubé mzdy 22 400 Kč vám čistého zůstane přibližně 19 011 Kč

Rozložení mezd v oboru

22 000–23 000 Kč
1014×
23 000–24 000 Kč
138×
24 000–25 000 Kč
108×
25 000–26 000 Kč
117×
26 000–27 000 Kč
47×
27 000–28 000 Kč
112×
28 000–29 000 Kč
49×
29 000–30 000 Kč
14×

Požadavky a benefity

Požadujeme

  • Základní + praktická škola

Nabízíme

  • Jiné výhody

Kontakt

Věra Pfeilerová

O společnosti

Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace

Lidická 590/38, Karlovy Vary, 36001
Velikost firmy
50–99 zaměstnanců
Na trhu
24 let
Obor
Ubytování
Právní forma
Příspěvková organizace
Zobrazit celý profil firmy

Pomocný/á kuchař/ka

Odpovědět na inzerát

Víte, že s účtem na Flekni máte víc možností?

  • Přehled odeslaných přihlášek a jejich stavu
  • Sledování stavu přihlášky (přijata, pozvánka k pohovoru…)
  • Ukládání pozic do oblíbených
  • Vlastní životopis, který přiložíte k další přihlášce
Např. +420 777 123 456
Životopis

Se životopisem máte větší šanci na úspěch – zaměstnavatel hned vidí, co umíte. Vyberte, jak ho přiložíte:

PDF do 5 MB, nebo fotka z galerie (JPG/PNG) do 15 MB
Stačí fotka z mobilu, uděláme z ní PDF.
Vytvořit životopis na FlekniZdarma, za pár minut. Pak vás vrátíme sem k přihlášce.

Pokračovat bez životopisu

Pár údajů pomůže zaměstnavateli udělat si o vás obrázek. Životopis můžete doplnit i po odeslání – pošleme vám na něj odkaz.

Další volná místa u Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace

Noční bezpečnostní pracovník

Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizaceKarlovy Vary

Mzda od 23 150 Kč

  • Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Zveřejněno

Noční asistent pedagoga

Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizaceKarlovy Vary

Mzda 21 590 – 25 250 Kč

  • Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Zveřejněno

Kuchař/ka

Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizaceKarlovy Vary

Mzda 24 910 – 28 660 Kč

  • Pracovní poměr - plný úvazek
  • Zveřejněno

Podobné nabídky

Pomocný/á kuchař/ka

EDEN GROUP a.s.Karlovy Vary

Mzda od 30 400 Kč

  • Pracovní poměr - plný úvazek
  • Zveřejněno

Pomocní kuchaři

JIU YUAN s.r.o.Karlovy Vary

Mzda od 22 400 Kč

  • Pracovní poměr - plný úvazek
  • Zveřejněno

Pomocník v kuchyni

WOKTOGO s.r.o.Karlovy Vary

Mzda od 24 900 Kč

  • Pracovní poměr - plný úvazek
  • Zveřejněno

Pomocný/á kuchař/ka

LD PRAGA, spol. s r.o.Karlovy Vary

Mzda od 29 000 Kč

  • Dohoda o pracovní činnosti
  • Dohoda o provedení práce
  • Zveřejněno
Pomocný/á kuchař/ka22 400 – 24 910 Kč
Odpovědět